Szukasz wózków widłowych, które w całości spełnią Twoje wymagania w zakresie efektywności pracy? Zależy Ci na produktach o najlepszym możliwym stosunku jakości do ceny? Twoim priorytetem jest bezawaryjne działanie wózków widłowych, wykluczające przestoje w funkcjonowaniu magazynu? Wybierz wózki widłowe UniCarriers dostępne w ROMAX.

Postaw na UniCarriers i zaoszczędź na całkowitym koszcie operacyjnym

Pomożemy Ci zredukować koszty obsługi magazynu przy jednoczesnym udoskonaleniu metod przeładunku towarów. Wózki widłowe UniCarriers to najlepszy stosunek jakości do ceny. Charakteryzuje je efektywność pracy, która w połączeniu z umiejętnościami ekspertów ROMAX znajdzie swoje odzwierciedlenie w optymalizacji funkcjonowania Twojego magazynu.

UniCarriers: wiedza poparta ponad 70-letnim doświadczeniem

Wózki widłowe UniCarriers to unikalne połączenie japońskiej jakości i technologii oraz szwedzkiego wzornictwa i ergonomii. Sprawdzona technologia gwarantuje bezawaryjność wózków widłowych UniCarriers, a to z kolei przekłada się na bezpośrednią korzyść dla Ciebie – zachowanie ciągłości pracy magazynu

Za produkcję wózków widłowych UniCarriers odpowiadają uznane w branży marki – Atlet, Nissan Forklift oraz TCM. Od 2016 roku wiodącym udziałowcem grupy jest koncern Mistubishi Heavy Industries. Główna siedziba UniCarriers znajduje się w Japonii, a centrala europejska – w Szwecji. Fabryki firmy zlokalizowane są w Hiszpanii, Szwecji, USA oraz Japonii.

Wysokowydajne wózki widłowe

Firma UniCarriers zajmuje się projektowaniem oraz produkcją innowacyjnych i wysokowydajnych wózków widłowych do przeładunku towarów. Inżynierowie UniCarriers dbają przede wszystkim o zapewnienie najlepszych możliwych rozwiązań w tworzeniu silników i układów elektrycznych. Priorytetem firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu oraz efektywności pracy operatora wózka widłowego. 

Szeroka oferta wózków widłowych UniCarriers

W ofercie UniCarriers znajdują się m.in.:

  • wózki widłowe do transportu poziomego, w tym kompaktowe wózki widłowe z unoszonymi widłami oraz z platformą dla operatora stojącego lub siedzącego,
  • wózki widłowe wysokiego składowania – kompaktowe wózki z masztem i platformą dla operatora, widłami teleskopowymi, umożliwiające obsługę dwóch palet naraz,
  • wózki widłowe do kompletacji, w tym wózki do niskiej kompletacji, z unoszoną platformą oraz z unoszonymi widłami,
  • wózki widłowe wysokiego składowania typu reach truck – wózki wysokiego składowania o wąskim podwoziu, wózki z widłami teleskopowymi, wózki czterokierunkowe do dłużyc,
  • wózki widłowe wysokiego składowania do pracy w wąskich korytarzach, w tym model TERGO URS,
  • wózki widłowe czołowe, elektryczne, 3- i 4-kołowe, z komputerem pokładowym zapewniającym kontrolę dostępu na postawie kodu PIN i pełną diagnostyką serwisową,
  • wózki widłowe czołowe, z silnikiem spalinowym diesel/LPG, z wyświetlaczem LCD podającym informacje diagnostyczne dla serwisanta.

UniCarriers – wózki widłowe nagradzane przez branżę

W 2015 roku wózek widłowy wysokiego składowania – model TERGO URS – otrzymał branżowy tytuł „Wózek Roku 2015”. Trzy lata później elektryczny, 3-kołowy wózek widłowy UniCarriers TX3 został nagrodzony „REDDOT AWARD”, będącą jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, nazywaną często „Oscarem designu”; do tego miana rokrocznie pretenduje kilka tysięcy wózków widłowych, które oceniane są przez jury złożone z branżowych ekspertów. W 2019 roku model UniCarriers TX3 kontynuował sukcesy, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii wózków widłowych z przeciwwagą podczas konkursu „International Forklift Truck of the Year” (IFOY).

Fachowe doradztwo i wsparcie techniczne

ROMAX jest jednym z liderów na rynku regałów magazynowych i wózków widłowych w Polsce. Logistyką oraz magazynowaniem zajmujemy się od 1990 roku. Zaufało nam już ponad 1000 klientów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wózków widłowych UniCarriers. 

Zespół ROMAX cechują bardzo mocne kompetencje doradcze, dzięki czemu zagwarantujemy Ci personalizowane rozwiązania, które zapewnią efektywne zarządzanie dostępną przestrzenią. Nasi eksperci wesprą Cię w organizacji całego procesu magazynowania w Twojej firmie. Poznają Twoje potrzeby i zgodnie z obraną przez Ciebie strategią – pomogą w podjęciu jak najlepszej biznesowo decyzji. 

Wózki widłowe i regały magazynowe to jeden ekosystem

Jeśli chcesz maksymalnie i jednocześnie efektywnie wykorzystywać potencjał swojego magazynu, pamiętaj że systemy regałowe i wózki widłowe to całość. Aby czerpać jak największe korzyści, konieczne jest stworzenie odpowiedniej liczby miejsc paletowych i dobranie do nich kompatybilnych wózków widłowych. Dlatego specjaliści ROMAX zarówno projektują przestrzeń regałową dla nowych magazynów, jak i optymalizują już dostępne rozwiązania. Prowadzimy również sprzedaż oraz wynajem wózków widłowych, a także świadczymy pełne usługi serwisowe. Dodatkowo dostarczamy i montujemy konstrukcje magazynowe, dokonujemy przeglądów regałów oraz wymieniamy uszkodzone czy zużyte elementy, dbając o bezpieczeństwo Twoich pracowników. 

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty wózków widłowych UniCarriers dostępnych w ROMAX, skontaktuj się z nami!