Dowiedz się więcej o naszej historii. Sprawdź, dlaczego wózki widłowe i regały magazynowe to jeden ekosystem. Poznaj zakres usług ROMAX i pozwól nam dobrać optymalne, najbardziej korzystne rozwiązania dla Twojego magazynu.

Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem

Od 1990 roku zajmujemy się logistyką oraz magazynowaniem. Przez te lat zbudowaliśmy zespół ekspertów o bardzo mocnych kompetencjach doradczych, dzięki któremu jesteśmy jednym z liderów na rynku regałów magazynowych i wózków widłowych w Polsce. Znajdziesz nas w Krakowie przy ulicy Szafrana 9 – właśnie tutaj 30 lat temu zaczęła się nasza historia.

Nasze wartości: relacje, rzetelność i odpowiedzialność

Dbamy przede wszystkim o jakość relacji z partnerami handlowymi. Zaufało nam już ponad 1000 klientów – wielu z nich jest z ROMAX od początku działania firmy. Rośniemy wspólnie, bo od zawsze kierujemy się rzetelnością i odpowiedzialnością za cały system magazynowania w siedzibie klientów. Przyświeca nam jasny cel: obsługa ma być na najwyższym poziomie, aby nasi partnerzy handlowi byli w pełni zadowoleni.

Jesteśmy jednym z liderów na rynku regałów magazynowych i wózków widłowych

Wybierając nasze produkty masz pewność, że kupiłeś towar bezpieczny i markowy, konkurencyjny dla najbardziej znanych firm na rynku. Dysponujemy jednymi z najlepszych wózków widłowych na świecie! W naszej ofercie znajdziesz m.in. niszowe i cenione wózki czterodrożne, popularne wózki elektryczne oraz absolutny hit – wózki AJN z operatorem stojącym. Jesteśmy także autoryzowanym dealerem wózków widłowych marki Unicarriers – prowadzimy ich sprzedaż oraz serwis.

Zgodnie z Twoimi potrzebami

Naszą firmę tworzą specjaliści mający ogromną wiedzę na temat optymalizacji magazynów. Planujesz nową inwestycję i chcesz dopasować wózki do regałów? Twoim priorytetem jest szybkość dotarcia do produktów? Chcesz mieć pewność, że magazyn zostanie zaprojektowany zgodnie z Twoimi potrzebami? Wystarczy, że odpowiesz nam na kilka pytań – na bazie odpowiedzi zoptymalizujemy system regałowy tak, aby zmieściło się w nim jak najwięcej miejsc paletowych i dobierzemy do niego kompatybilne wózki widłowe. Systemy regałowe i wózki widłowe to całość, której nie można traktować osobno, jeśli chcesz czerpać jak największe korzyści!

Kompleksowa obsługa

Bierzemy odpowiedzialność za funkcjonowanie całego systemu magazynowania. W zakres naszych usług wchodzą: projektowanie przestrzeni magazynowej, sprzedaż, wynajem i modernizacja wózków widłowych, pełen serwis wraz z remontami silników, w tym naprawy mobilne oraz warsztat stacjonarny, odnawianie powłoki lakierniczej, a także dostarczanie, montowanie i przeglądy regałów magazynowych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – eksperci ROMAX podejmą się każdego zadania, którego realizacja pozwoli Ci optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową.

Ergonomiczne wózki widłowe

Dostarczane przez nas wózki widłowe marki Unicarriers są w pełni ergonomiczne, zaprojektowane pod kątem operatora. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie odpowiedniej widoczności oraz optymalnego sposobu prowadzenia i pracy wózka widłowego. Dbamy o każdy detal, jak np. dodatkowy punkt podparcia dla operatora wózka czy możliwość odchylenia fotela w przypadku wózków z wysokim masztem. Naszym wspólnym priorytetem jest zapewnienie Twoim pracownikom jak najlepszych warunków pracy. Wybierając nasze wózki widłowe stawiasz na zdrowie i komfort swojej załogi!

Leasing i wynajem wózków widłowych

Nieważne ile wózek widłowy ma lat – istotnym jest, ile przepracował motogodzin. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać sprzęt, który sprawdzi się w Twoim magazynie. Masz duże natężenie pracy, a wózek pracuje praktycznie non stop? Prawdopodobnie zaproponujemy Ci leasing wózka widłowego. Jeśli specyfika pracy nie wymaga wózka nowego, możliwe, że najlepszym rozwiązaniem będzie kupno używanego wózka widłowego. Używane wózki widłowe sprzedawane przez ROMAX mają jedną, bardzo ważną i unikalną cechę: od początku działania są pod naszą opieką, dzięki czemu bardzo dobrze znamy ich historię serwisowania i wiemy, w jakich warunkach pracowały. Dajemy gwarancję, że kupujesz używany wózek widłowy z pewnego źródła. 

Jak najkrótsze przestoje

Rozumiemy, jak cenny jest dla Ciebie czas, dlatego gwarantujemy Ci stały dostęp do części i serwisu. Niezawodną pracę wózka zapewnia regularny serwis przeprowadzany przez naszych specjalistów. Dysponujemy także mobilnym warsztatem wyposażonym w specjalistyczny sprzęt. Dzięki temu – jeżeli cokolwiek przestanie działać – jesteśmy w stanie bardzo szybko uruchomić wózek widłowy. To serwis przyjedzie do Ciebie! Natomiast jeśli okaże się, że przestój będzie trwał dłużej niż zakładaliśmy, na czas naprawy otrzymasz wózek zastępczy. My w tym czasie przetransportujemy Twój wózek widłowy na lawecie do stacjonarnego serwisu, a nasi eksperci zrobią wszystko, żeby szybko, sprawnie i fachowo rozwiązać problem. 

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny

Dysponujemy wysokiej klasy regałami magazynowymi polskiego producenta, o atrakcyjnym stosunku jakości do ceny. Nasi eksperci projektują przestrzeń regałową dla nowych magazynów oraz optymalizują te rozwiązania, którymi klienci już dysponują. Dostarczamy i montujemy konstrukcje pamiętając, jak ważny jest regularny przegląd regałóworaz wymiana ewentualnych uszkodzonych czy wyeksploatowanych elementów. To podstawa bezpiecznej pracy Twoich pracowników. 

Wybierz ROMAX

Nasi eksperci zaopiekują się całościowo systemem magazynowania w Twojej firmie – rozpoznają i spełnią Twoje potrzeby oraz pomogą w podjęciu jak najlepszej biznesowo decyzji. Dostarczymy Ci personalizowane rozwiązania, dzięki którym będziesz efektywnie zarządzał dostępną przestrzenią. 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby optymalnie wykorzystać potencjał swojego magazynu!